czwartek, 28 lutego 2013

Sucholaski 2012 cz.2

Tak jak zapowiadałem wrzuciłem dzisiaj kolejną część zdjęć z już zeszłorocznego obozu Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki. Natomiast wbrew temu co zapowiadałem nie jest to część ostatnia, gdyż zawiera ona zdjęcia z pokazu form oraz walki, natomiast rozdanie nagród i podziękowań zostawiłem na deser ;) Którego to możecie spodziewać się jutro, gdyż wszystko już jest zrobione, ale przecież nie można tak wrzucać wszystkiego na raz :P A teraz już zapraszam do oglądania i jak zwykle przypominam o możliwości powiększenia zdjęcia po kliknięcia w nie.
Oczywiście nie są to wszystkie zdjęcia, które zrobiłem, bo jest ich naprawdę dużo. Starałem się wstawić po jednym zdjęciu z każdego pokazu, co oczywiście się nie udało, ale byłem blisko ;) Resztę zdjęć oczywiście wrzucę, jeszcze nie wiem czy na Picasę, czy spakowane jakimś zipem na serwer, ale po pierwsze na pewno poinformuje (zapraszam na profil FotoRasik na fb), a po drugie na pewno już nie w tym tygodniu.

Przegląd zdjęć zaczynamy od pokazu form, zarówno przez grupę młodszą jak i przez bardziej zaawansowanych adeptów. (tak naprawdę zaczynamy od Konrada, ale cii :D )

Mistrz Konrad w mistrzowskim ręczniku w mistrzowskie kwiatki XD


Najmłodsza uczestniczka pokazu, jak widać sztuki walki ma we krwi ;)
Druga część są to pokazy samoobrony w parach, lub w trójkach, z bronią lub bez i tu również prawie pełny przekrój wieku uczestników.

Jeśli spodobały Ci się zdjęcia opisz to w komentarzu, jeśli nie to tym bardziej napisz co jest nie tak, to pomoże mi w ulepszaniu mojego warsztatu i zmotywuje mnie do pracy ;)

A jak podoba Ci się co robię i chcesz żeby blog się rozwijał powiedz o nim znajomym. Więcej oglądających i komentujących to większa motywacja do pracy ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Skomentuj mnie!!!!!!! ;)