niedziela, 3 marca 2013

Pomost

Tak jak obiecywałem, wstawiam coś bardziej artystycznego ;) Zapraszam do obejrzenia zdjęcia wykonanego podczas jednego z nocnych ognisk na obozie treningowym w Sucholaskach. Po kliknięciu Czytaj więcej, większe zdjęcie i krótki opis.
Fotografia została wykonana w nocy używając dość długiego czasu naświetlania (502 s, ponad 8 minut). Przedstawia ona pomost wchodzący w głąb jeziora obok którego odbywał się nasz obóz.

Obróbka natomiast jest stylizowana na fotografię wykonaną za pomocą technik szlachetnych. Sami oceńcie czy mi się to udało ;)

Przypominam, że po kliknięciu można obejrzeć zdjęcie w lepszej jakości.Jeśli spodobały Ci się zdjęcia opisz to w komentarzu, jeśli nie to tym bardziej napisz co jest nie tak, to pomoże mi w ulepszaniu mojego warsztatu i zmotywuje mnie do pracy ;)

A jak podoba Ci się co robię i chcesz żeby blog się rozwijał powiedz o nim znajomym. Więcej oglądających i komentujących to większa motywacja do pracy ;)

3 komentarze:

 1. Piękne zdjęcie. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda że anonim i nie wiem komu dziękuję, ale dziękuję bardzo ;)

   Usuń
 2. Zapraszam na mojego początkującego bloga o fotografii: http://adrian-fotoblog.blogspot.com jeśli ci się spodoba możesz zostawić komentarz i dodać do obserwowanych

  OdpowiedzUsuń

Skomentuj mnie!!!!!!! ;)