sobota, 17 września 2011

Obóz Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki - Sucholaski 2011

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z pokazu form i technik na tegorocznym obozie Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki, który odbył się w sierpniu w Sucholaskach.


Tak więc podejmuje kolejną próbę reaktywacji bloga. Ostatnio działo się na nim niewiele ale i niewiele czasu miałem na wykonywanie zdjęć. Za to aktualnie mam materiał na co najmniej kilka postów, do tego zacząłem znów tworzyć coś nowego, kupiłem nowy sprzęt o czym napisze w innym poście, więc mam nadzieje, że blog odżyje ;) No i liga ruszyła jakiś czas temu, więc i zdjęcia stamtąd zaczną się pojawiać w końcu.

A teraz już zapraszam do obejrzenia zdjęć z pokazu form i technik wieńczącego ciężką tygodniową pracę na tegorocznym obozie PASW w Sucholaskach. Oczywiście nie są to wszystkie zdjęcia, z tego pokazu, tylko te (moim zdaniem) najlepsze. A i tak wyszło ich 30 :P Natomiast jeśli ktoś jest zainteresowany resztą zdjęć, albo zdjęciami konkretnych osób, niech piszę, udostępnię do ściągnięcia.

Główny organizator obozu, mistrz z Zielonki - Mariusz Fabijański 5 dan


Ojciec założyciel Klubu Sympatyków Aktywności Różnej "Ikra", również organizator i mistrz z Zielonki - Paweł Marczykowski 1 dan
Jeśli spodobały Ci się zdjęcia opisz to w komentarzu, jeśli nie to tym bardziej napisz co jest nie tak, to pomoże mi w ulepszaniu mojego warsztatu i zmotywuje mnie do pracy ;)

A jak podoba Ci się co robię i chcesz żeby blog się rozwijał powiedz o nim znajomym. Więcej oglądających i komentujących to większa motywacja do pracy ;)

1 komentarz:

Skomentuj mnie!!!!!!! ;)