wtorek, 19 lipca 2011

Księżyc

W związku z tym, że zdjęcia z ligi się póki co skończyły (przynajmniej do oficjalnego zakończenia sezonu) zapraszam do obejrzenia tym razem bardziej artystycznej pracy. Po kliknięciu "Czytaj więcej" większe zdjęcie i krótki opis ;)

Zdjęcie nie jest nowe (jeszcze z marca, ale przynajmniej tego roku ;) ), ale publikacji doczekało się dopiero teraz, bo cały czas czekałem aż się zbierze więcej materiału do opublikowania, a on sam się zbierać nie chciał ;) Zostało wykonane podczas nocy, gdzie (ponoć) księżyc nad Polską był największy od ładnych kilkunastu (-dziesięciu?) lat. Jest to widok ode mnie balkonu i właściwie jedyne zdjęcie z wielu które zrobiłem, które przypadło mi do gustu. Na dodatek zostało złożone z dwóch, bo pojedyncze jakoś mi w oko nie wpadły. I na koniec dla odmiany przypominam o możliwości powiększenia zdjęcia po kliknięciu ;)
Chcesz obejrzeć więcej zdjęć z PLP odwiedź stronę ligi, lub adres na blogu.

Jeśli spodobały Ci się zdjęcia opisz to w komentarzu, jeśli nie to tym bardziej napisz co jest nie tak, to pomoże mi w ulepszaniu mojego warsztatu i zmotywuje mnie do pracy ;) A jak podoba Ci się co robię i chcesz żeby blog się rozwijał powiedz o nim znajomym. Więcej oglądających i komentujących to większa motywacja do pracy ;)

2 komentarze:

  1. Zdjęcia z ligi bardzo dynamiczne, księżyc mega romantyczny, podpis w stylu Draculi. Zamieść więcej zdjęć spoza PLP.
    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo dziękuje za komentarz, niestety duża ilość zajęć ostatnio uniemożliwia mi zajmowanie się zdjęciami dla przyjemności.. Jest to o tyle smutne że mam sporo materiału do obrobienia, niestety niewiele czasu na niego :( Ale myślę że w okolicach świąt powinienem znaleźć chwilkę na zamieszczenie czegoś nowego ;)

    OdpowiedzUsuń

Skomentuj mnie!!!!!!! ;)